lis 25 2021

Ilona Pajer Mistrzynią Małopolski Przedzkolaków!

16.10.2021. W Wieliczce rozegrano cykl zawodów szachowych o tytuły Mistrzów Małopolski ♟️🏆.
W kategorii dzieci do lat 6 wielki pierwszy sukces sportowy odniosła pięcioletnia Ilona Pajer (SP 8 Chrzanów) zdobywając 🥇 złoto 👍.
Szósta w Małopolsce do lat 7 sklasyfikowana została Paulina Pajer (SP 8 Chrzanów).
Debiutujący Piotr Żołyniak (NP 100 Bajek w Chrzanowie Stara Huta) w kategorii chłopców do lat 6 zajął wysokie 10 miejsce 👏👏👏!
Adrian Mąsior (SP 3 Chrzanów) w kategorii lat 7 latków wywalczył 8 miejce 👏👏👏 ! Oliwier Ostrogórski (PS Kwaczała ) zajął 35 miejsce wśród 7 latków a pięcioletni Wiktor Ostrogórski był 18 w kategorii do lat 6 chłopców.
Uczestnikom gratulował sam arcymistrz Jan Krzysztof Duda, który również jako przedszkolak debiutował w tych zawodach 🙂.