«

»

lis 25 2021

Igor Wilk zwycięża Półfinały Mistrzostw Polski

Igor Wilk 🥇🏆zwycięża Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w Jastrzębiej Górze🌊🛳️ i jest kolejnym naszym finalistą 👍👏👏👏MP 2022.

 

PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2021 C-15
Jatrzębia Góra 2021-11-14/2021-11-21
Wyniki – runda 9

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. CBch Bch. S.B. Prog. Chg (Ru)

1 10 I+ Wilk, Igor 1712 2100 7.0 47.00 51.00 38.25 38.0 1,40
2 14 I Pisarek, Jan 1583 2000 7.0 43.50 47.00 36.25 32.5 2,30
3 8 I Wydmański, Szymon 1735 2000 6.5 45.00 48.00 32.25 37.0 0,52
4 15 I Wesołek, Krzysztof 1570 2000 6.0 43.50 47.00 30.00 31.5 2,18
5 13 I Malinowski, Szymon 1601 2000 6.0 43.50 47.00 29.50 32.5 1,44
6 6 I+ Demski, Michał 1756 2100 6.0 43.00 46.00 28.00 31.0 -0,42
7 12 I Góral, Jan 1672 2000 6.0 38.50 41.50 26.00 27.0 -0,08
8 16 I Rzeńca, Jerzy 1568 2000 6.0 35.00 38.00 25.00 27.5 -0,36
9 3 I+ Trzebiński, Patryk 1767 2100 5.5 46.00 50.00 29.75 30.0 -1,05
10 21 II+ Jendrowiak, Maciej 1493 1900 5.5 44.00 45.50 23.75 29.5 1,50
11 7 I+ Kusiak, Mateusz 1755 2100 5.5 42.00 45.50 26.25 31.5 -0,95
12 9 I+ Kubik, Rafał 1718 2100 5.5 42.00 45.50 24.50 30.5 -0,71
13 40 II Bajer, Tomasz 1308 1800 5.5 34.00 37.00 21.25 22.5 3,14
14 4 I Kotowicz, Kamil 1765 2000 5.0 45.50 49.00 24.25 31.0 -1,27
15 23 I Ciepły, Krzysztof 1487 2000 5.0 43.50 45.50 21.50 26.5 1,91
16 11 I Więckowski, Michał 1698 2000 5.0 42.00 45.50 22.75 30.0 -0,01
17 1 I Racis, Michał 1820 2000 5.0 38.50 42.00 20.50 26.5 -2,38
18 18 I Szymkiewicz, Witold 1552 2000 5.0 37.50 41.00 21.25 23.5 -0,74
19 19 II+ Turowski, Maciej 1540 1900 5.0 36.00 39.50 19.75 21.5 -1,35
20 5 I Nowak, Filip 1757 2000 5.0 33.00 34.00 17.50 20.0 -2,83
21 42 II Dyśko, Michał 1222 1800 4.5 42.00 46.00 22.00 23.5 3,30
22 35 I Janusiewicz, Michał 1361 2000 4.5 42.00 45.50 20.75 23.0 2,43
23 24 II Gbiorczyk, Mikołaj 1487 1800 4.5 40.50 44.00 19.25 24.0 1,10
24 27 II Żyto, Karol 1472 1800 4.5 38.50 39.50 17.25 20.5 -0,36
25 25 II Choina, Jan 1485 1800 4.5 37.00 40.50 18.50 21.0 -0,27
26 17 I Daszkiewicz, Adrian 1564 2000 4.5 34.50 38.00 17.75 20.0 -1,35
27 2 I Halhoul, Adam 1777 2000 4.5 33.50 37.00 17.00 19.5 -3,56
28 33 II Dembicki, Karol 1380 1800 4.0 40.50 42.50 14.00 20.0 1,11
29 28 II Czak, Dominik 1456 1800 4.0 40.00 43.50 19.00 22.0 0,09
30 26 I Miler, Franciszek 1479 2000 4.0 40.00 43.50 18.00 24.0 0,11
31 37 II Fojcik, Kacper 1345 1800 4.0 39.00 42.50 17.50 18.0 2,02
32 41 II Bem, Tymoteusz 1262 1800 4.0 38.00 41.50 16.50 21.5 2,32
33 22 II+ Trochimczuk, Szymon 1493 1900 4.0 33.00 34.00 10.00 18.5 -2,13
34 43 II Rumniak, Aleksy 1204 1800 3.5 40.50 44.00 16.75 22.5 2,30
35 34 I Pieczulis, Hubert 1379 2000 3.5 36.00 39.00 13.25 18.0 1,11
36 32 II+ Klisowski, Bartosz 1392 1900 3.5 35.50 37.00 11.00 16.5 0,09
37 20 II+ Jankowski, Franciszek 1522 1900 3.5 34.00 37.00 12.75 20.0 -2,29
38 39 II Rzepka, Marcin 1336 1800 3.5 32.00 33.50 9.75 13.0 -0,81
39 38 II Chmura, Eryk 1343 1800 3.5 31.50 32.50 7.75 14.5 -0,65
40 36 II Marek, Grzegorz 1350 1800 3.5 31.00 32.00 7.50 11.5 -1,11
41 30 II Latacz, Grzegorz 1446 1800 3.5 29.50 30.50 9.00 14.5 -1,87
42 31 II Szymczyk, Antoni 1424 1800 3.0 34.50 36.00 8.00 16.5 -1,59
43 29 II Borowik, Karol 1455 1800 3.0 29.50 30.50 5.75 13.5 -2,23
44 46 Matysik, Mateusz 0 1000 2.0 27.50 28.50 2.50 9.0 (632)
45 44 III Witkowski, Jędrzej 0 1600 1.5 27.50 28.50 2.50 5.0 (977)
46 45 IV Wojnicz, Bartosz 0 1400 1.0 29.00 30.50 3.25 5.0 (1165)

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU