«

»

Maj 04 2019

avatar

Igor Mistrzem juniorów Śląska w szachach błyskawicznych

 

W rozegranych Mistrzostwach Śląska i Mistrzostwach Katowic w szachach błyskawicznych Igor wywalczył trzecie miejsce w kategorii juniorów do lat 14.


Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych
w Katowicach 2019-05-03/2019-05-03
Tempo gry: 3′ + 2” na ruch
Wyniki – runda 13
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Uwagi (f)
1 3 FM TOMCZAK, Mikołaj POL B 2536 2300 MMKS Wieniawa Leszno 11,0 97,50 114,50 J20
2 1 GM MITOŃ, Kamil POL B 2584 2600 KSz HETMAN Katowice 11,0 94,00 111,00
3 5 IM GAZIK, Viktor SVK B 2481 2450 KSz HETMAN Katowice 10,0 100,00 115,00 J20
4 4 GM PAKLEZA, Zbigniew POL B 2526 2600 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 10,0 96,50 113,00
5 10 FM CHYLEWSKI, Patryk POL B 2290 2300 KS LAURA Chylice 9,5 97,00 115,00 J20
6 2 GM SOĆKO, Bartosz POL B 2569 2600 KSz HETMAN Katowice 9,0 97,50 115,00
7 8 k+ KYĆ, Jerzy POL B 2372 2300 MKS Sandecja Nowy Sącz 9,0 94,50 112,00
8 12 FM WALTER, Szymon POL B 2253 2300 UKS 21 Podlesie Katowice 9,0 89,50 106,50 J20
9 9 GM SOĆKO, Monika POL B 2325 2600 KSz HETMAN Katowice 9,0 87,00 103,00
10 23 I++ NIEDBAŁA, Bartłomiej POL B 2075 2100 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 9,0 84,50 101,50 J16
11 13 FM BARTEL, Michał POL B 2246 2300 LKS Wrzos Miedzyborów 8,5 89,50 106,50
12 6 GM BULSKI, Krzysztof POL B 2452 2600 KSz HETMAN Katowice 8,5 88,00 105,00
13 16 k KOKOSZCZYŃSKI, Jan POL B 2222 2200 KS LAURA Chylice 8,5 87,50 104,00 J20
14 15 FM MARKIEWICZ, Jacek POL B 2231 2300 KSz HETMAN Katowice 8,5 84,00 99,00
15 14 FM SZPAR, Miłosz POL B 2240 2300 UKS Hetman Koronny Trzebinia 8,5 83,00 99,00 J20
16 30 WIM KUBICKA, Anna POL B 1966 2250 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 8,5 82,50 98,00 J20
17 24 WFM KUCHARSKA, Honorata POL B 2063 2100 MKSz Rybnik 8,5 81,50 95,50 J20
18 38 k MORKISZ, Bogdan POL B 1867 2200 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 8,5 78,00 92,50
19 21 k DZIERŻAK, Bogusław POL B 2089 2200 KSz Górnik Lędziny 8,5 75,50 89,00
20 41 I TURSKI, Bartłomiej POL B 1857 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 8,5 74,50 89,50 J14
21 7 IM PIESIK, Piotr POL B 2388 2450 UKS HETMAN Częstochowa 8,0 90,00 105,00
22 11 FM LEWTAK, Damian POL B 2274 2300 SzUKS Gostmat 83 Gostynin 8,0 88,50 106,00
23 17 IM GAZIK, Igor SVK B 2215 2450 8,0 81,50 95,00
24 56 I GROCHOL, Kamil POL B 1753 2000 MKSz Rybnik 8,0 81,50 95,00 J16
25 34 I++ GORAJ, Barbara POL B 1911 1900 UKS Czarny Koń Olkusz 8,0 79,00 93,00 J14
26 40 k+ ZOWADA, Kazimierz POL B 1866 2300 MCKiS Jaworzno 8,0 77,50 92,50
27 31 IM KRUSZYŃSKI, Włodzimierz POL B 1943 2450 KSz HETMAN Katowice 8,0 71,50 86,00
28 19 IM STACHAŃCZYK, Jacek POL B 2122 2450 MCKiS Jaworzno 7,5 85,50 99,50
29 18 IM PINKAS, Karol POL B 2200 2450 MCKiS Jaworzno 7,5 80,00 96,00
30 20 k DORS, Ryszard POL B 2105 2200 KS DORS Ruda Śląska 7,5 79,50 92,50
31 32 k++ CIEŚLAK, Wiktoria POL B 1940 2100 MKSz Rybnik 7,5 78,00 91,50 J20
32 73 II+ KATOLIK, Kamil POL B 1584 1900 KS Unia Bieruń Stary 7,5 78,00 90,50 J20
33 69 I KAŁKOWSKI, Igor POL B 1610 2000 UKS 21 Podlesie Katowice 7,5 77,50 90,00 J16
34 42 FM JAROCKA, Liwia POL B 1853 2300 KSz HETMAN Katowice 7,5 77,00 90,50 J16
35 36 I+ BĄCHÓR, Tomasz POL B 1871 2100 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 7,5 75,00 88,50 J16
36 57 I+ SEEMANN, Jakub POL B 1745 2100 MKSz Rybnik 7,5 75,00 88,00 J14
37 27 k MASTERNAK, Aleksander POL B 1999 2200 KSz HETMAN Katowice 7,5 75,00 87,50
38 103 I WILK, Igor POL B 1322 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,5 75,00 87,50 J14
39 26 I LIZAK, Sebastian POL 2027 2000 KSz Górnik Lędziny 7,5 74,50 86,00
40 60 I++ HASIŃSKI, Krystian POL B 1718 2100 TS Kuźnia Rybnik 7,5 73,00 85,50
41 48 I++ PAWŁOWSKI, Bartosz POL B 1805 2100 KSz Miedź Legnica 7,5 71,50 85,00
42 51 k+ DYLĄG, Emilia POL B 1779 2100 KKsz Kraków 7,5 69,50 81,50 J16
43 59 II POLOK, Maciej POL B 1723 1800 Katowice 7,5 67,50 79,50
44 25 WFM GUZIK, Jolanta POL B 2035 2100 MCKiS Jaworzno 7,0 83,00 99,00
45 22 k SZROMBA, Krzysztof POL B 2075 2200 KSz HETMAN Katowice 7,0 82,50 97,50
46 29 I++ HASTEROK, Mateusz POL B 1994 2100 Strzelec Strzelce Opolskie 7,0 81,50 94,50 J20
47 68 I GARDIAN, Adam POL B 1625 2000 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 7,0 81,00 94,50 J16
48 46 I KALISZUK, Kamil POL B 1840 2000 UKS HETMAN Częstochowa 7,0 77,00 90,50 J14
49 54 I+ FRITZ, Antoni POL B 1755 2100 MKSz Rybnik 7,0 76,50 90,00 J20
50 39 k POLCZYK, Mikołaj POL B 1867 2200 UKS Ognisko Rydułtowy 7,0 76,00 91,50 J20
51 50 k ADAMCZYK, Zuzanna POL B 1782 2000 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 7,0 75,50 89,00 J16
52 72 I+ WNĘK, Filip POL B 1584 2100 UKS Goniec Staniątki 7,0 75,00 89,50 J14
53 33 k MUSIAŁ, Tomasz POL B 1920 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,0 75,00 88,50 J16
54 47 II NOWACKI, Adam POL B 1806 1800 KSz HETMAN Katowice 7,0 71,50 84,50
55 37 k+ WIKAR, Martyna POL B 1869 2100 LKSz GCKiP Czarna 7,0 70,00 83,00 J14
56 44 k MATUSZCZYK, Krystian POL B 1847 2200 KS DORS Ruda Śląska 7,0 69,00 83,00
57 35 I MIKLUS, Mateusz POL B 1892 2000 LKS Sparta Lubliniec 7,0 62,50 77,50
58 45 I++ CAP, Piotr POL B 1843 2100 RPW Okucia Budowlane Łódź 6,5 86,00 101,00
59 52 I KARWACKI, Piotr POL B 1778 2000 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6,5 79,50 92,50 J14
60 91 I KANIA, Dominik POL B 1474 2000 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 6,5 76,00 86,50 J16
61 76 I++ ORLIK, Sandra POL B 1565 1900 RKS Mat Ruda Śląska 6,5 74,00 87,00 J20
62 90 CM WARCHOŁ, Kamil POL B 1475 2200 Akademia Szachowa Gliwice 6,5 73,00 85,50 J14
63 43 k BOBROWSKI, Piotr POL 1848 2200 MKSz Rybnik 6,5 72,50 86,00
64 70 I RÓG, Mateusz POL B 1586 2000 KKsz Kraków 6,5 71,50 85,50 J20
65 77 I++ ZABRZAŃSKA, Weronika POL B 1561 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6,5 70,50 84,00 J14
66 61 I+ POSŁUSZNY, Tomasz POL B 1700 2100 MKSz Rybnik 6,5 69,50 83,00 J20
67 97 II KUŁAK, Tomasz POL B 1375 1800 KSz HETMAN Katowice 6,5 69,50 80,50 J20
68 125 CICHOŃ, Krzysztof POL 0 1000 6,5 65,00 77,50
69 64 I KULA, Mateusz POL B 1643 2000 UKS AKME Sosnowiec 6,5 60,00 72,50
70 63 I MUSIAŁ, Igor POL B 1645 2000 MCKiS Jaworzno 6,0 79,50 91,00 J14
71 49 II GUŁA, Grzegorz POL B 1787 1800 KSz HETMAN Katowice 6,0 74,00 87,00
72 84 II+ CZERNECKI, Andrzej POL B 1537 1900 UKS Rodło Opole 6,0 73,00 86,50 J14
73 83 IV WASZEK, Janusz POL B 1551 1400 Mysłowice 6,0 72,50 85,00
74 75 II HASIŃSKI, Sebastian POL B 1571 1800 TS Kuźnia Rybnik 6,0 72,50 85,00
75 65 II GIERECH, Paweł POL B 1641 1800 6,0 71,00 86,50
76 71 II+ STEMPLEWSKI, Kamil POL B 1585 1900 ChTS Chorzów 6,0 68,00 81,50
77 87 II+ HASTEROK, Łukasz POL B 1498 1900 Strzelec Strzelce Opolskie 6,0 68,00 79,00 J16
78 74 I++ KRZYSZTYŃSKA, Anna POL B 1582 1900 LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 6,0 66,00 79,50 J20
79 85 I ZIELIŃSKI, Marcin POL B 1522 2000 UKS 21 Podlesie Katowice 6,0 65,00 78,00
80 28 I++ PIETRZAK, Janusz POL 1996 2100 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 6,0 64,50 76,50
81 88 II+ WISZNIEWSKI, Szymon POL B 1488 1900 KKsz Kraków 6,0 63,50 75,50 J14
82 110 I MAŚLANKA, Wojciech POL B 1235 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 6,0 62,00 73,50 J14
83 53 I JANIK, Marcin POL B 1764 2000 Tumlin 6,0 60,50 73,00
84 55 WFM SZROMBA, Edyta POL B 1754 2100 KSz HETMAN Katowice 6,0 60,00 72,50
85 115 I ŚLUSARCZYK, Anna POL B 1175 1800 MKS MOS Wieliczka 6,0 59,50 71,00 J14
86 92 II FURGAŁ, Grzegorz POL 1444 1800 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 5,5 77,00 90,50 J14
87 78 II NAGLIK, Maciej POL B 1559 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5,5 72,00 85,00
88 86 I PAWŁOWSKI, Reinhold POL B 1509 2000 Mysłowice 5,5 71,00 83,50
89 66 II STRYJSKI, Kazimierz POL B 1637 1800 KS Unia Bieruń Stary 5,5 69,00 83,00
90 121 III MACHURA, Kamil POL 0 1600 Poręba 5,5 69,00 81,00
91 95 I+ ZNISZCZOŁ, Wiktoria POL B 1402 1900 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 5,5 69,00 80,00 J16
92 98 II BINKOWSKI, Tomasz POL B 1371 1800 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 5,5 69,00 77,00 J20
93 81 I JABŁOŃSKI, Hubert POL B 1552 2000 TMS Roszada Gliwice 5,5 67,00 79,00 J20
94 101 III BRZYSZKOWSKI, Stanisław POL B 1347 1600 5,5 64,50 77,00
95 105 I KUCHARSKA, Helena POL B 1302 1800 MKSz Rybnik 5,5 64,00 74,50 J14
96 109 II WESOŁOWSKI, Jeremi POL B 1256 1800 KSz HETMAN Katowice 5,5 59,00 67,00 J14
97 89 II SNARSKI, Bogusław POL 1485 1800 UKS HETMAN Częstochowa 5,5 57,00 67,00
98 122 IV WESOŁOWSKI, Łukasz POL 0 1400 KSz HETMAN Katowice 5,5 53,00 61,00
99 116 I WOJS, Alicja POL B 1170 1800 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 5,0 70,00 82,00 J14
100 94 II HOPEK, Arkadiusz POL B 1426 1800 MDK Chorzów 5,0 65,00 76,50 J16
101 96 I MUC, Zbigniew POL B 1387 2000 UKS 21 Podlesie Katowice 5,0 62,50 71,50
102 99 II POLOK, Alojzy POL B 1364 1800 Mysłowice 5,0 62,00 73,50
103 114 II ZMARZŁY, Wiktor POL B 1177 1800 Akademia Szachowa Gliwice 5,0 60,00 72,00 J14
104 102 III BIAŁAS, Sebastian POL B 1328 1600 MCKiS Jaworzno 5,0 58,00 69,50
105 111 III DYMECKI, Zbigniew POL B 1214 1600 MOSiR Sosnowiec 5,0 58,00 67,00
106 104 STRYJSKI, Radoslaw POL B 1305 1000 Tychy 5,0 57,50 66,50
107 107 IV RAPACZ, Łukasz POL B 1286 1400 MKSz DIAGONALIA Imielin 5,0 56,50 67,00 J14
108 80 II NOWORYTA, Marek POL 1555 1800 Katowice 5,0 56,00 67,50
109 117 II PAWŁOWSKI, Kamil POL B 1088 1800 MKS MOS Wieliczka 5,0 55,50 67,50 J14
110 79 I+ HERTLEIN, Irena POL B 1557 1900 KSz HETMAN Katowice 4,5 72,00 84,50 J14
111 82 II JUCHNIEWICZ, Zdzisław POL B 1551 1800 KSz Górnik Lędziny 4,5 68,00 76,00
112 93 III KERNBACH, Mariusz POL B 1436 1600 TMS Roszada Gliwice 4,5 60,00 70,00
113 113 III MIKA, Adrian POL B 1185 1600 TS Kuźnia Rybnik 4,5 58,50 70,00 J14
114 100 III SEEMANN, Rafał POL B 1360 1600 4,5 58,50 67,50
115 108 III LIPIŃSKI, Julian POL 1270 1600 RKS Mat Ruda Śląska 4,5 53,50 61,00
116 106 III KRUSZYŃSKI, Łukasz POL B 1290 1600 SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza 4,5 49,00 57,00
117 58 I KLIMCZOK, Krystian POL B 1745 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 4,0 62,00 73,50
118 118 III WESOŁOWSKA, Liliana POL 1003 1400 KSz HETMAN Katowice 4,0 59,50 67,50 J14
119 120 III KUDEŁKO, Adam POL 0 1600 Siemianowice Śląskie 4,0 57,50 68,00
120 67 II LIZAK, Marek POL 1627 1800 KSz Górnik Lędziny 4,0 57,00 67,50
121 62 III GRABOWSKI, Mieczysław POL B 1682 1600 4,0 56,50 64,00
122 112 KOS, Krzysztof POL B 1195 1000 KSz HETMAN Katowice 4,0 54,00 63,50
123 123 JANOTA, Karol POL 0 1000 Bytom 3,5 44,00 50,00
124 119 II SOĆKO, Julia POL B 1077 1600 KSz Polonia Warszawa 2,0 49,50 57,00 J14
125 124 BARAŃSKA, Adrianna POL 0 1000 Katowice 1,0 49,00 57,00
ChessArbiter Pro 2016 (v.6.05) © A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Właściciel: IA Łukasz Brożek

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU