«

»

Lut 04 2020

Marian Sadzikowski

Igor i Marcel trenowali w Bydgoszczy ♟️

 

Igor i Marcel trenowali w Bydgoszczy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza III i IV szachownica pierwszoligowej drużyny, zawędrowały w ostatniej rundzie Bydgoskiego Festiwalu Szachowego  (21-31.01.2020) na pierwszą i drugą deskę.

Igor zagrał z GM Lubomirem Michaltzem, a Marcel z IM Krzysztofem Żołnierowiczem.

Niestety po trudnych pojedynakach obaj przegrali. Turniej jednak, dla obu zawodników można zaliczyć do udanych.

Oprócz nagród i zdobyczy punktowych zawodnicy wracają z dużym bagażem doświadczeń.

 Kolejny etap feryjnych treningów to zgrupowaniu szachowym organizowanym przez SayChess w Bukownie. 

I Bydgoski Festiwal Szachowy Edukacja Przez Szachy – OPEN A

Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt Bch1 Bch Vs W Ru
1. GM Mikhaletz, Lubomir Khmelnitskiy 2386 -13 7.0 46.5 51.0 6 2310
2. IM Żołnierowicz, Krzysztof KSz „Gambit” Świecie 1970 +12 7.0 45.5 50.0 6 2280
3. 1 I Kacprzak, Kacper BKS „Chemik” Bydgoszcz 1919 +65 k 6.5 46.0 50.5 5 2260
4. 1 I+ Dziewoński, Dariusz UKS „Hetman Koronny” Trzebinia 1828 +100 k 6.5 46.0 50.5 4 2270
5. 1 I++ Wolański, Michał PKS „Wiatrak” Bydgoszcz 2028 -11 5.5 45.0 49.0 3 2180
6. 1 I+ Chaczyński, Kamil KS KORONA Zakrzewo 1867 -12 5.5 43.0 47.0 4 2085
7. 2 I Wilk, Igor UKS przy SP 8 Chrzanów 1748 +18 5.5 41.5 44.5 5 2090
8. I Kutowski, Marcel Bydgoszcz 1806 5.0 43.0 47.0 4 2110
9. 3 Lu, Miaoyi 1734 +6 5.0 39.5 41.5 5 0
10. 1 I Pietrzak, Tomasz MAT Myślenice 1618 +8 5.0 39.0 42.0 3 1940
11. 4 II Ignacak, Kamil Bydgoszcz 1586 -13 5.0 35.5 38.5 5 1935
12. 7 II Bieluszewski, Artur Bydgoszcz 1403 +45 5.0 35.5 38.5 4 1910
13. 4 I++ Kacprzak, Karol BKS „Chemik” Bydgoszcz 1962 -52 4.5 45.0 49.5 3 2045
14. 4 I++ Rozumek, Krzysztof ASSz „Lipno” Stęszew 1742 -18 4.5 41.0 44.0 4 1925
15. 2 II Ratajczak, Hubert MKS „EMDEK” Bydgoszcz 1324 +76 4.5 39.0 41.0 3 1880
16. 4 I Straszewski, Tomasz MKS „EMDEK” Bydgoszcz 1720 -20 4.5 37.0 40.0 4 1850
17. II Musin, Paweł ŻKSz Żary 1407 +36 4.5 37.0 40.0 3 1820
18. 3 II Przybylski, Bartosz PKS „Wiatrak” Bydgoszcz 1500 -39 4.5 35.0 37.0 3 1865
19. 5 I Kadukowski, Paweł UKS „SZACHOWA DWÓJKA” Szubin 1770 -35 4.0 40.5 43.5 2 1860
20. 2 II Świerc, Damian KSGU „Tęcza” Krosno Odrz. 1341 +22 4.0 37.5 39.5 4 1790
21. 5 I Załucka, Emilia KSz Stilon Gorzów Wlkp. 1551 -39 4.0 36.5 39.5 3 1810
22. I Gładyszewska, Kinga UMKSz „Jaćwież” Suwałki 1191 +55 4.0 34.0 37.0 2 1760
23. I Jaworowski, Andre Jacksonville, Floryda 1313 -1 3.5 34.5 37.0 2 1756
24. IV Błocki, Michał GKSz 1400 3.5 31.5 34.0 2 1600
25. III Zdanowicz, Paweł GKSz 1144 +16 3.0 31.5 33.5 3 1580
26. 1 II Brelińska, Matylda ŻTMS „Baszta” Żnin 1600 3.0 29.5 31.5 2 1650
27. 1 III Dyl, Piotr PKS „Wiatrak” Bydgoszcz 1139 -43 3.0 28.5 30.5 2 1630
28. III Mioduszewski, Szymon PKS „Wiatrak” Bydgoszcz 1146 -14 3.0 28.5 30.5 1 1580
29. III Jasik, Jan KSGU „Tęcza” Krosno Odrz. 1054 -21 2.0 30.0 32.5 1 1500
30. II Szynwelski, Ryszard BKS „Chemik” Bydgoszcz 1121 -15 1.5 28.5 30.5 0 1450
chess:manager

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU