«

»

gru 20 2017

Amelia Pyzio mistrzyni Gimnazjów w Polsce, Milena Gładysek, wicemistrzyni Przedszkoli !

W Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli, nasi szachiści reprezentowali kilka szkół i przedszkoli.
SP 8 w Chrzanów, SP Okleśna, PS Kwaczała, SP i PS Regulice. PS 4 Chrzanów, NP 100 Bajek w Chrzanowie, SP 6 Chrzanów, KSW Libiąż, SP 4 Libiąż. Niestety kilka szkół nie dopuszczono już do zawodów.

W grupie gimnazjalistów mistrzynią, złotą medalistką Mistrzostw Polski Szkół została Amelia Pyzio reprezentująca III klasę gimnazjum w SP 8 Chrzanów.
Grupę tą ponadto reprezentowali:Emilia Dyląg IV miejsce, Marta Mucha VI miejsce, Ignacy Walenciak miejsce, uczniowie klasy II gimnazjum w SP 8 Chrzanów

W rywalizacji szkół podstawowych:
 Klasa 1 -Martyna Popiel IV miejsce, Dominika Chomik V miejsce V, IV Bartosz Zychowicz, X Sebastian Baliś,
klasa 2 dziewczynki – IV miejsce Antonina Bobakowska, V miejsce Usia Smitka, VII miejsce Irena Pajer, XII Zuzia Zając, chłopcy – XI Kuba Jamrozik,
klasa 3 dziewczynki: VIII Ania Ferlak, X Liliana Feluś, kl.3 chłopcy: VIII Adaś Bartoszczuk, XIII Maks Jędryka
klasa 5 – X Igor Wilk,
klasa 6 – XVII Mikołaj Szczurek.
klasa 7 dziewczęta – VIII Wiktoria Strączek

W mistrzostwach przedszkoli II miejsce, zdobywając tym samym tytuł wicemistrzyni Polski Szkół zdobyła Milena Gładysek,
Wśród Przedszkolaków następujące miejsca zajęli: – X Olivier Mazgaj, 4 miejsce Michał Kaszuba.

Drużynowymi mistrzami Gimnazjów  zostali gimnazjaliści z SP 8 Chrzanów a w kategorii Szkół Podstawowych SP 8 zajęło II miejsce w kraju.