wrz 18 2018

Niepubliczne Przedszkole 100 Bajek w Chrzanowie
Ul. Władysława Sikorskiego 1z

plakat X Mini Igrzysk

Zapraszamy placówki oświatowe do współpracy. Zorganizujcie coś u siebie !

Celem programu jest integracja środowiska osób niepełnosprawnych oraz zwiększenie aktywności fizycznej dzieci.
Zwrócenie uwagi w środowisku lokalnym na potrzeby osób niepełnosprawnych oraz likwidacja barier. Nawiązując do Paraolimpiady Londyn 2012,Rio de janerio 2016 i wcześniejszych pragniemy promować idee olimpijskie wśród osób niepełnosprawnych w tym szczególnie najmłodszych dzieci.W ramach Mini Igrzysk 2018 roku będziemy przygotowywać
dzieci w wieku 4-8 lat do udziału w pięciu dyscyplinach : pływanie, lekkoatletyka, szachy, goalball, siatkówka siedząc. Oferta przygotowana dla mieszkańców powiatu zrzeszonych w stowarzyszeniach, szkołach jak również do osób indywidualnych i zaproszonych z kraju w ramach współpracy.
Program realizowany jest przy udziale środków budżetowych PFRON.

Kontakt dla rodziców i placówek : tel. 606704871
dyrektorrr@interia.pl   Marian Sadzikowski