«

»

Wrz 03 2018

avatar

VIII miejsce UKS przy Sp 8 Chrzanów w Drużynowych Mistrzostwach Polski II lidze juniorów

VII miejsce UKS przy Sp 8 Chrzanów w Drużynowych Mistrzostwach Polski – II lidze juniorów.

Derby ziemi chrzanowskiej z UKS Hetman Koronny Trzebinia w ostatniej XI rundzie II ligi juniorów w Orlim Gnieździe w Szczyrku.
Zawodnikom z Chrzanowa zabrakło chyba wiary w zwycięstwo i mimo wyrównanej rywalizacji przegrywamy 2:4 z mistrzem II ligi.
Rewelacyjną partię rozegrał Marek pokonując najlepszego zawodnika rozgrywek. Trzebinia MISTRZEM 👏👏👏 a my na VIII miejscu w stawce 36 drużyn Drużynowych Mistrzostw Polski II ligi. Klasyfikuje to nas na 28 miejscu w kraju. Warte do podkreślenia jest to, że gramy wychowankami a w takiej klasyfikacji bylibyśmy w kraju w czołówce. Z pewnością liczyliśmy na wyższy wynik, lecz pamiętać należy, iż większość zespołu była nie doświadczona w rozgrywkach drużynowych.
Ten występ zaprocentuje za rok i z pewnością spotkamy się na rewanż z Trzebinią w wyższej klasie rozgrywek.

Wyniki

Karta startowa drużyny
Dane drużyny
Nr 4 Ranking 1672
Drużyna UKS przy SP 8 Chrzanów Klub UKS przy SP 8 Chrzanów
Fed. POL
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Nr Przeciwnik Ranking Klub
1 w 5,0 12.0 22 UKS MDK Gdynia 1495 UKS MDK Gdynia
2 b 3,0 9.0 15 UKS TSz Zieloni Zielonka 1558 UKS TSz Zieloni Zielonka
3 w 2,5 16.0 3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1703 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza
4 b 5,0 8.0 28 STMGK Strzelce Krajeńskie 1425 STMGK Strzelce Krajeńskie
5 w 4,5 14.0 16 UKS Smecz Konin 1554 UKS Smecz Konin
6 b 2,0 14.0 12 Pszczyńskie Szachy 1577 Pszczyńskie Szachy
7 w 3,5 10.0 23 UKS Ognisko II Rydułtowy 1479 UKS Ognisko II Rydułtowy
8 b 2,5 12.0 5 UKS Trzydziestka Olsztyn 1670 UKS Trzydziestka Olsztyn
9 b 4,0 11.0 19 UKS Hetman Częstochowa 1510 UKS Hetman Częstochowa
10 w 4,5 18.0 2 KSz HETMAN Koszalin 1721 KSz HETMAN Koszalin
11 b 2,0 18.0 1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1801 UKS Hetman Koronny Trzebinia
Wykaz zawodników drużyny Drukuj

Nr Code Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1* 21800421 CM Pniaczek, Marek 2082 2200 2003 1 ½ ½ ½ 1 0 1 1 1 1 1
2* 1199560 k Musiał, Tomasz 2029 2200 2003 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 0 1 1 ½
3* 21831580 I Wilk, Igor 1560 2000 2006 1 ½ + ½ 0 0 0 0 ½ ½ ½
4* 21857890 II+ Bartoszczuk, Adam 1249 1900 2008 1 0 0 0 1 0
5 21814368 II+ Strączek, Wiktoria 1240 1700 2005 0 1 1 1 0
6* 1190202 I++ Pyzio, Amelia 1679 1900 2002 1 1 0 1 1 0 1 ½ ½ 0 0
7* 1195123 I+ Mucha, Marta 1432 1900 2004 0 0 ½ 1 1 1 0 1 1 1 0
* – Skład podstawowy

Wyniki – runda 11 Drukuj
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+ MBch. mBch. Uwagi (f)
1 1 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1801 18.0 43.0 19;11;10;3;9;12;5;4; 0.00 325.50 Awans do I Ligi
2 2 KSz HETMAN Koszalin 1721 18.0 41.0 20;13;11;5;1;3;16;17; 0.00 324.50 Awans do I Ligi
3 3 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1703 16.0 39.0 21;4;12;8;25;9;11; 0.00 327.50 Awans do I Ligi
4 11 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1594 14.0 38.0 29;23;25;6;22;7;8; 0.00 321.00
5 16 UKS Smecz Konin 1554 14.0 35.5 34;32;24;8;25;9; 0.00 316.00
6 12 Pszczyńskie Szachy 1577 14.0 34.5 32;15;17;4;23;22; 0.00 312.00
7 9 Akademia Szachowa Gliwice 1624 14.0 33.5 27;23;8;6;12;11; 0.00 330.00
8 4 UKS przy SP 8 Chrzanów 1672 13.0 38.5 22;28;16;23;19;2; 0.00 319.50
9 6 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1664 13.0 37.5 30;22;19;18;21;5; 0.00 307.00
10 8 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1629 13.0 35.5 26;17;15;30;21;13; 109.00 313.50
11 10 KS Laura II Chylice 1622 13.0 35.5 28;24;32;19;20; 95.00 295.00
12 5 UKS Trzydziestka Olsztyn 1670 12.0 37.0 27;16;18;7;4; 0.00 324.50
13 17 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 1533 12.0 35.5 35;13;28;33;7; 0.00 288.50
14 22 UKS MDK Gdynia 1495 12.0 34.5 33;27;26;25;13; 0.00 308.50
15 7 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1638 12.0 34.0 25;18;15;23; 0.00 319.50
16 25 GKSz Hetman Pilzno 1453 12.0 34.0 36;13;19;18;20;14; 0.00 307.50
17 20 UKS Czternastka II Warszawa 1502 11.0 33.5 36;34;26;6;15; 92.00 289.00
18 18 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1532 11.0 33.5 36;24;28;35;32; 88.00 282.00
19 19 UKS Hetman Częstochowa 1510 11.0 33.0 29;26;32;30;15; 0.00 302.50
20 13 RzKSz Rzeszów 1564 11.0 32.5 31;27;24;15;30; 0.00 299.50
21 31 KS Korona Zakrzewo 1393 11.0 32.0 20;35;24;21; 0.00 274.00
22 14 KSz Gambit Przeworsk 1558 10.0 32.5 35;36;24;27; 0.00 252.00
23 23 UKS Ognisko II Rydułtowy 1479 10.0 32.0 5;29;18;10; 0.00 314.50
24 32 MKSz II Rybnik 1371 10.0 30.5 14;29;26;33; 0.00 297.50
25 30 UMKS Na Pięterku Poznań 1398 10.0 28.0 14;21;27; 0.00 304.50
26 24 UKS Caissa Warszawa 1479 9.0 33.5 6;33;35;34; 92.00 284.50
27 26 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1436 9.0 33.5 35;14;34;36; 82.00 265.50
28 29 MUKS SZS Cieszyn 1412 9.0 33.5 35;14;34;33; 77.00 250.50
29 15 UKS TSz Zieloni Zielonka 1558 9.0 33.0 33;31;17;29; 102.00 300.00
30 21 TS Wisła Kraków 1501 9.0 33.0 34;29;10; 99.00 295.00 Spadek do ligi woj.
31 27 UKS PIĄTKA Wieluń 1430 9.0 32.0 34;35;28;36; 0.00 261.00 Spadek do ligi woj.
32 33 KTS Kalisz II 1332 8.0 29.5 36;31;26; 0.00 290.50 Spadek do ligi woj.
33 28 STMGK Strzelce Krajeńskie 1425 8.0 25.5 20;31;36; 0.00 278.50 Spadek do ligi woj.
34 34 KKSz Karpaty Urania MOSiR Krosno 1313 5.0 20.0 35;28; 0.00 274.50 Spadek do ligi woj.
35 36 UKS Gekon Nysa 1181 4.0 23.5 34; 0.00 268.50 Spadek do ligi woj.
36 35 KS Orły Pleszew 1272 2.0 16.0 0.00 274.50 Spadek do ligi woj.

 

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU