«

»

Mar 07 2018

avatar

VI Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty

Po raz 6 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu odbył się turniej szachowy – tym razem pod patronatem Starosty Oświęcimskiego.
Turniej ten cieszy się coraz większą popularnością wśród, nie tylko naszych reprezentantów.
Cieszy to również nas Tym bardziej, że właśnie z Oświęcimia pochodzi nasz Brązowy Medalisty Mistrzostw Polski do lat 14 Tomasz Musiał.

Reprezentanci naszego klubu UKS SP 8 Chrzanów wywieźli z turnieju wiele pucharów, medali i nagród!
Do lat 8.- 1. miejsce Sebastiana Balisia i 2. Piotrka Kwapisza.
Do lat 11.- 5. miejsce Huberta Mazgaja, 6. miejsce Zuzanny Jaśko (najlepsza dziewczyna)
Do lat 13- 2. miejsce Igora Wilka.
Do lat 16- 1. miejsce Tomka Musiała.
Dodatkowo Olivier Mazgaj dostał nagrodę jako najmłodszy zawodnik turnieju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty – Open A ogólnodostępny
Wyniki

Wyniki – runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Grupa
1 1 FM Mulet, Piotr R 2171 2300 SSz Gminy Pawłowice 6.0 25.00 34.50
2 6 I++ Gałyga, Józef R 1801 2100 Tychy 5.5 24.50 31.50
3 2 k Kłusak, Piotr R 2122 2200 Żywiec 5.5 24.00 33.00
4 3 k Cudnik, Andrzej R 1966 2200 Rybnik 5.5 23.50 32.50
5 4 II+ Sroka, Sławomir 1954 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 23.00 30.50
6 7 I Rychlik, Sylwester R 1795 2000 TKKF Leskowiec Wieża Wadowice 5.5 21.50 30.50
7 10 I++ Musiał, Tomasz R 1674 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów / Oświęcim 5.5 21.00 28.00 16
8 8 I Sadzikowski, Marian R 1747 2000 Olimpijczyk Chrzanów 5.0 21.00 30.00
9 15 I+ Zabrzańska, Weronika R 1493 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 17.00 24.50 13
10 59 Setkiewicz, Krzysztof 0 1000 Oświęcim 4.5 21.50 29.50
11 16 II+ Wilk, Igor R 1454 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 20.50 28.00 13
12 29 II Bojarski, Marek 0 1800 TKKF Leskowiec Wieża Wadowice 4.5 20.00 28.00
13 12 II Ciuba, Sławomir R 1583 1800 TKKF Leskowiec Wieża Wadowice 4.5 19.50 26.50
14 31 III Hardek, Krzysztof 0 1600 Oświęcim 4.5 18.50 26.50
15 19 II Sowiński, Maciej R 1416 1800 MDK Chorzów 4.5 18.50 26.00 16
16 13 IV Białas, Sebastian R 1566 1400 MCKiS Jaworzno 4.5 18.00 23.00
17 5 I Karweta, Jan R 1852 2000 MCKiS Jaworzno 4.0 22.00 30.00
18 37 Barczyński, Krzysztof 0 1000 Pszczyna 4.0 20.00 28.50
19 61 Zawiązały, Marcin 0 1000 Wojkowice Kościelne 4.0 20.00 28.50
20 18 II Raszka, Krzysztof R 1421 1800 Oświęcim 4.0 19.50 28.00
21 50 Machniak, Zbigniew 0 1000 Oświęcim 4.0 19.50 27.50
22 14 I Skorecki, Janusz R 1493 2000 TKKF Leskowiec Wieża Wadowice 4.0 19.50 26.50
23 42 Czyż, Eugeniusz 0 1000 KS Unia Bieruń Stary 4.0 19.00 26.00
24 11 I Pilch, Anna R 1596 1800 Olkusz 4.0 18.50 23.50
25 53 Noworyta, Radosław 0 1000 Grojec 4.0 18.00 25.00
26 23 II Szwajnoch, Tomasz R 1233 1800 MDK Chorzów 4.0 17.00 24.50 13
27 58 Setkiewicz, Adam 0 1000 Oświęcim 4.0 16.50 23.00
28 24 II Smoleń, Magdalena R 1166 1600 MDK Chorzów 4.0 15.00 22.00 13
29 17 II Olkuski, Tadeusz R 1430 1800 KKSz Kraków 4.0 14.50 21.00
30 57 Prygodzicz, Piotr 0 1000 Przeciszów 3.5 22.00 31.00
31 51 Marzec, Sebastian 0 1000 Katowice 3.5 21.00 29.50
32 9 Baranek, Norbert R 1693 1000 Olkusz 3.5 19.00 27.50
33 25 II Rosół, Bartosz R 1135 1800 MDK Chorzów 3.5 18.50 26.50 16
34 52 Nowak, Andrzej 0 1000 Chełmek 3.5 17.50 23.00
35 20 I+ Mucha, Marta R 1288 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 17.00 24.50 16
36 27 III Dziedzic, Bartosz R 1099 1600 MDK Oświęcim 3.5 16.00 21.50 13
37 38 Bigaj, Kazimierz 0 1000 Oświęcim 3.0 19.50 26.50
38 32 III Dziedzic, Dorota 0 1400 LKS Orzeł Kozy / Bielany 3.0 19.00 26.50
39 22 II Kubarek, Joanna 1243 1600 KS Unia Bieruń Stary / Oświęcim 3.0 17.00 22.50
40 21 Daszkiewicz, Maciej R 1276 1000 MDK Oświęcim 3.0 16.50 21.00 16
41 39 Borowczyk, Damian 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 15.00 21.50 16
42 30 III Balwierz, Mateusz 0 1600 Kęty 3.0 15.00 21.00
42 48 Kuciel, Adam 0 1000 Oświęcim 3.0 15.00 21.00
44 45 Jędryka, Paweł 0 1000 Chełmek 3.0 15.00 21.00
45 26 Kaczor, Rafał R 1133 1000 MDK Oświęcim 3.0 15.00 19.50
46 33 IV Liwowska, Karolina 0 1250 MDK Chorzów 3.0 14.50 21.50 13
47 54 Paluch, Mikołaj 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 13.00 17.50 13
48 55 Patyna, Damian 0 1000 MDK Oświęcim 2.5 17.00 23.00
49 56 Pawłowski, Mariusz 0 1000 Oświęcim 2.5 15.50 22.00
50 28 III Karasiński, Michał R 1056 1600 TKKF Leskowiec Wieża Wadowice 2.5 14.00 19.00
51 47 Klęczar, Natalia 0 1000 MDK Oświęcim 2.5 12.00 17.50 13
52 34 IV Pajer, Patrycja 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 16.50 23.00 13
53 60 Werner, Dominik 0 1000 Oświęcim 2.0 15.50 22.00
54 40 Chmielak, Szymon 0 1000 Tychy 2.0 14.50 21.50
55 49 Liwowska, Emilia 0 1000 MDK Chorzów 2.0 14.00 19.50 16
56 44 Gutowska, Julia 0 1000 MDK Oświęcim 2.0 13.50 18.50 16
57 35 V Skibicki, Oskar 0 1200 MDK Chorzów 2.0 10.50 15.50 13
58 41 Czekaj, Szymon 0 1000 MDK Oświęcim 1.0 14.00 18.50 16
59 43 Frankiewicz, Mateusz 0 1000 Młoszowa 1.0 13.50 19.00
60 36 V Spitol, Dawid 0 1200 MDK Chorzów 1.0 11.50 18.00 13
61 46 Kaczmarczyk, Michał 0 1000 Oświęcim 1.0 10.50 16.00

VI Oświęcimski Turniej Szachowy o Puchar Starosty – Open B do lat 8 i 11
Oświęcim 2018-03-03/2018-03-03
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Grupa
1 5 II Sowiński, Wojciech R 1115 1800 MDK Chorzów 6.5 25.00 34.00 11
2 9 III Rosół, Mateusz R 1043 1600 MDK Chorzów 6.0 22.00 30.50 11
3 7 III Baliś, Sebastian R 1051 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 23.00 31.50 8
4 3 III Glaz, Michał R 1154 1600 UKS Goniec Staniątki 5.5 20.50 29.00 11
5 14 III Wajda, Krzysztof 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 22.50 32.00 11
6 10 III Mazgaj, Hubert R 1024 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 21.50 29.50 11
7 13 III Kwapisz, Piotr 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 21.00 28.00 8
8 15 III Drozd, Gabriela 0 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 20.50 29.00 8
9 28 IV Kuczmik, Adam 0 1400 Pszczyńskie Szachy 5.0 20.50 28.00 8
10 20 III Polakiewicz, Blanka 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 20.00 28.50 8
11 18 III Jaśko, Zuzanna 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 18.00 25.50 11
12 4 III Zabrzański, Marcin R 1149 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 17.00 23.50 8
13 1 II Rojek, Wojciech R 1198 1800 MDK Chorzów 4.5 23.50 32.00 11
14 2 III Jędryka, Maksymilian R 1168 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 21.50 29.50 11
15 11 III Barczyński, Tymoteusz 0 1600 Pszczyńskie Szachy 4.5 19.00 26.50 11
16 31 IV Puzik, Paweł 0 1400 MDK Chorzów 4.0 25.00 34.50 11
17 32 IV Smogór, Wojciech 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 23.00 31.00 11
18 19 III Kidoń, Maria 0 1400 Pszczyńskie Szachy 4.0 21.00 28.50 8
19 25 IV Frankiewicz, Stanisław 0 1400 TCK Trzebinia 4.0 21.00 27.50 11
20 22 III Więcek, Olga 0 1400 Pszczyńskie Szachy 4.0 20.00 28.50 11
21 27 IV Kacprzyk, Mateusz 0 1400 TCK Trzebinia 4.0 19.00 26.00 11
22 8 II Komendołowicz, Nikola R 1048 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 18.50 26.50 11
23 12 III Gładysek, Michał 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 18.50 26.00 11
24 37 V Kaniowski, Jakub 0 1200 Dąbrowa Górnicza 4.0 18.00 26.00 11
25 16 III Ferlak, Anna 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 17.50 24.00 11
26 6 III Kaszuba, Michał R 1108 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 17.00 24.00 8
27 51 Paluch, Benedykt 0 1000 MDK Oświęcim 4.0 15.50 23.00 11
28 53 Szkodny, Paweł 0 1000 MDK Oświęcim 4.0 15.00 22.00 11
29 43 Duda, Jakub 0 1000 Szkółka Szachowa f7 Pszczyna 4.0 15.00 22.00 11
30 33 IV Witczak, Borys 0 1400 Częstochowa 3.0 20.50 30.00 8
31 17 III Gładysek, Milena 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 20.00 28.50 8
32 34 IV Wrzoł, Jakub 0 1400 Szkółka Szachowa f7 Pszczyna 3.0 19.00 26.50 8
33 21 III Przybyła, Nadia 0 1400 Pszczyńskie Szachy 3.0 18.00 23.50 11
34 36 IV Pajer, Irena 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 17.50 23.00 8
35 40 V Mazgaj, Olivier 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 16.50 23.00 8
36 50 Klimas, Ryszard 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 16.50 22.50 11
37 42 Bernaś, Eryk 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 16.50 22.00 11
38 30 IV Piechota, Konrad 0 1400 MDK Chorzów 3.0 15.50 20.50 11
39 46 Juszczyk, Aleksander 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 15.00 22.00 11
40 45 Homa, Hubert 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 14.00 20.00 11
41 54 Śleziak, Kajetan 0 1000 Szkółka Szachowa f7 Tychy 3.0 12.50 18.50 11
42 52 Pływacz, Patryk 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 11.50 17.50 11
43 26 IV Kacprzyk, Grzegorz 0 1400 TCK Trzebinia 2.5 16.00 22.50 8
44 48 Kantyka, Kacper 0 1000 MDK Oświęcim 2.5 13.50 20.00 11
45 55 Warot, Franciszek 0 1000 MDK Chorzów 2.5 12.50 18.50 11
46 41 V Sagan, Igor 0 1200 Oświęcim 2.5 12.00 18.00 8
47 47 Kantyka, Jakub 0 1000 MDK Oświęcim 2.5 12.00 16.50 8
48 24 IV Chmielak, Michał 0 1400 Szkółka Szachowa f7 Tychy 2.0 19.00 28.00 8
49 35 IV Chomik, Dominika 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 17.00 24.50 8
50 23 IV Brodziński, Antoni 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 2.0 16.00 21.00 8
51 29 IV Kuflowski, Franciszek 0 1400 PUKS Pobiedr Paszkówka 2.0 15.00 20.50 11
52 56 Włodarczyk, Jakub 0 1000 MDK Oświęcim 2.0 14.50 20.50 8
53 38 V Kośmider, Stanisław 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 14.00 20.00 8
54 39 V Kuflowski, Jan 0 1200 PUKS Pobiedr Paszkówka 2.0 11.00 16.00 8
55 57 Zabrzańska, Róża 0 1000 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1.5 12.00 17.50 8
56 49 Klimas, Jan 0 1000 MDK Oświęcim 1.0 13.50 18.00 8
57 44 Gutowski, Michał 0 1000 MDK Oświęcim 1.0 10.50 15.50 8

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/vi-oswiecimski-turniej-szachowy-o-puchar-starosty/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU