«

»

Maj 15 2018

avatar

Świetny występ Jakuba Jamrozika

Świetny występ Jakuba Jamrozika w Turnieju w Krakowie. I miejsce wśród 70 zawodników !!!

XIV Międzynarodowy Turniej o laur am Bogdana Śliwy (D)
Kraków 2018-05-12/2018-05-12
Tempo gry: P’30
Sędzia: Jacek Wolak
Wyniki – runda 7
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Ruz Norma
1 IV Jamrozik, Jakub POL 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,0 23,50 32,00 7 28,0 1681
2 IV Stanecki, Roman POL 1400 KKSz Kraków 6,0 24,00 35,00 6 26,0 1575
3 IV Nowak, Maciej POL 1400 SP nr 48 Kraków 5,5 23,50 32,00 5 23,5 1525
4 IV Pawlik, Konrad POL 1400 SP Przebieczany 5,5 21,50 29,50 5 24,5 1500
5 IV Wolak, Michał POL 1400 KKSz Kraków 5,0 21,00 31,00 5 20,0 1431
6 IV Baran, Jan POL 1400 CKiS Skawina 5,0 21,00 30,50 4 21,0 1375
7 IV Ruta-fulger, Mihai POL 1400 KKSz Kraków 5,0 21,00 30,00 5 22,0 1400
8 IV Oleksa, Kacper POL 1400 MKS MOS Wieliczka 5,0 21,00 29,00 4 21,0 1356
9 IV Kubin, Kacper POL 1400 KKSz Kraków 5,0 20,50 29,50 5 21,0 1431
10 V Jamrozik, Maciej POL 1200 Płaza 5,0 20,50 28,00 5 17,0 1475 IV
11 IV Hodur, Samuel POL 1400 SP nr 48 Kraków 5,0 18,50 26,00 5 20,0 1363
12 IV Rusiecki, Katarzyna POL 1250 5,0 18,00 24,50 4 17,5 1293
13 V Cygan, Franciszek POL 1200 SP nr 123 Kraków 5,0 15,00 22,00 5 15,0 1306 IV
14 IV Zawadzka, Amelia POL 1250 LUKKS Kielce Wodzisław 4,5 21,00 29,00 4 20,5 1331
15 IV Samel, Wojciech POL 1400 SP nr 2 Kraków 4,5 19,50 27,50 4 20,0 1306
16 IV Wójcicki, Piotr POL 1400 4,5 19,50 27,00 4 19,5 1369
17 IV Zawadzki, Tomasz POL 1400 LUKKS Kielce Wodzisław 4,5 17,50 25,50 4 19,0 1331
18 V Szopa, Natalia POL 1100 SP nr 87 Kraków 4,5 17,50 24,00 4 15,5 1275 IV
19 IV Kulykov, Viktor UKR 1400 Lviv \” Ekoland \” 4,0 20,50 29,00 4 21,0 1325
20 Barnowski, Jakub POL 1000 Kraków 4,0 20,50 28,50 4 18,0 1350 IV
21 V Jurecki, Bartosz POL 1200 MKS MOS Wieliczka 4,0 20,50 27,50 4 17,0 1225
22 Bogdanowicz, Kacper POL 1000 KKSz Kraków (SP31) 4,0 19,50 27,50 3 17,0 1313 IV
23 V Jojko, Jakub POL 1200 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 4,0 19,50 27,50 3 14,5 1175
24 Apostol, Paweł POL 1000 Kraków 4,0 19,50 27,00 3 18,0 1264 V
25 V Biega, Maciej POL 1200 SP nr 87 Kraków 4,0 19,00 27,00 4 17,0 1275 IV
26 IV Ślusarczyk, Adam POL 1400 MKS MOS Wieliczka 4,0 19,00 26,50 4 20,0 1356
27 IV Biega, Rafał POL 1400 SP nr 87 Kraków 4,0 19,00 26,50 4 18,0 1229
28 Zawisza, Marek POL 1000 KSP Kraków 4,0 18,00 25,50 4 14,0 1250 V
29 IV Brzęk, Mateusz POL 1400 UKS Lider Siercza 4,0 17,50 24,50 4 16,0 1238
30 Wójcik, Piotr POL 1000 4,0 16,50 23,00 4 13,0 1156 V
31 IV Bereziewicz, Michał POL 1400 SP nr 87 Kraków 4,0 15,50 22,50 4 15,0 1200
32 V Cieśliński, Mikołaj POL 1200 SP nr 5 Kraków 4,0 15,50 22,50 4 13,0 1181
33 Gruca, Karol POL 1000 SP nr 148 Kraków 4,0 13,50 22,00 3 11,0 1206 V
34 V Langman, Bartosz POL 1200 KS Korona Kraków 3,5 21,50 28,50 3 17,0 1238 IV
35 V Kania, Franciszek POL 1200 3,5 18,00 25,00 3 15,0 1188
36 Mukherjee, Jyotirmoy POL 1000 DK Ruczaj 3,5 17,00 23,00 3 11,5 1144 V
37 V Woch, Grzegorz POL 1200 SP nr 87 Kraków 3,0 19,50 26,50 3 14,0 1131
38 Zawisza, Rafał POL 1000 KSP Kraków 3,0 19,00 26,50 3 11,0 1206 V
39 V Jach, Grzegorz POL 1200 SP nr 48 Kraków 3,0 18,50 25,50 3 16,0 1125 IV
40 V Dudziak, Dominik POL 1200 SP nr 12 Kraków 3,0 18,50 25,50 3 12,0 1075
41 IV Niziołek, Daria POL 1250 UKS Goniec Staniątki 3,0 18,50 25,00 3 12,0 1081
42 V Budzyn, Adam POL 1200 SP nr 123 Kraków 3,0 17,50 24,50 3 15,0 1125
43 V Szymczyk, Michał POL 1200 KKSz Kraków 3,0 17,50 24,00 3 12,0 1125
44 Jerzak, Błażej POL 1000 SP nr 12 Kraków 3,0 17,50 23,00 3 12,0 1156 V
45 V Cichy, Jan POL 1200 SP nr 87 Kraków 3,0 16,50 23,50 3 12,0 1131
46 IV Bar, Kacper POL 1400 KKSz Kraków 3,0 16,00 22,50 3 10,0 1050
47 V Michalik, Katarzyna POL 1100 SP Przebieczany 3,0 15,50 20,50 3 13,0 1144 IV
48 Wereta, Jakub POL 1000 SP nr 12 Kraków 3,0 15,00 22,00 3 10,0 1119 V
49 Mazur, Jan POL 1000 KKSz Kraków (SP31) 3,0 15,00 21,50 3 12,0 1106 V
50 V Buda, Magdalena POL 1100 KKSz Kraków 3,0 13,00 19,00 3 9,0 1063
51 Zybura, Michał POL 1000 Kraków 3,0 12,50 18,00 2 7,0 1022
52 Bartosz, Adam POL 1000 KKSz Kraków (SP113) 2,5 18,00 23,50 2 10,5 1088 V
53 V Litwa, Bartłomiej POL 1200 KKSz Kraków 2,5 18,00 23,00 2 12,0 1067
54 V Faudon, Milan POL 1200 SP Siercza 2,5 15,00 21,00 2 7,5 915
55 Kursa, Patryk POL 1000 KKSz Kraków 2,5 14,50 19,50 2 10,0 1050 V
56 IV Kukuczka, Martyna POL 1250 SP nr 12 Kraków 2,5 14,00 22,00 2 12,5 994
57 Kiełczewski, Sebastien POL 1000 KKSz Kraków 2,0 20,00 27,50 2 12,0 1133 V
58 Cichoń, Mateusz POL 1000 2,0 17,50 23,00 1 10,0 1031 V
59 V Majewska, Julia POL 1100 2,0 16,00 21,50 2 7,0 994
60 Michaldo, Rafał POL 1000 SP nr 87 Kraków 2,0 15,00 21,50 2 9,0 1013 V
61 IV Kozak, Natalia POL 1250 SP Przebieczany 2,0 15,00 20,00 2 8,0 969
62 Kurczab, Helena POL 1000 KKSz Kraków (SP31) 2,0 14,50 21,00 1 4,0 885
63 Kędziora, Urszula POL 1000 KKSz Kraków (SP31) 2,0 14,00 19,50 2 8,0 1006 V
64 V Augustyn, Michał POL 1200 KKSz Kraków (SP113) 2,0 10,00 14,50 2 6,0 800
65 IV Marek, Emilia POL 1250 Zaczarnie 1,5 15,00 21,00 1 5,5 1090
66 Myszka, Paweł POL 1000 SP nr 87 Kraków 1,5 14,00 21,50 0 5,5 800
67 Kiełczewski, Simon POL 1000 KKSz Kraków 1,5 12,00 16,50 0 2,5 880
68 Brożyniak, Kacper POL 1000 1,0 12,50 17,00 0 6,0 821
69 Mach, Jadwiga POL 1000 KKSz Kraków (SP31) 1,0 12,00 15,50 1 3,0 838

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU