«

»

Maj 14 2018

avatar

Pucharki z Nielepic

W rozegranym w Nielepicach turnieju szachowym z okazji 117 rocznicy urodzin Rotmistrza Witolda Pileckiego ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Witold_Pilecki)

w Gr.D, rocznik 2011 i mł., Szymon Strączek zajął 2 miejsce,

Wiktoria  Strączek 1, a Zuzanna Jaśko 2  w grupie B, rocznik 2004-2007

W grupie C 10 miejsce zajęła Maja Socha, rocznik 2008-2010

NIELEPICE 2018-05-12/2018-05-12
Standings – round 7 Print
Place Title Name Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 III POLAKIEWICZ, Blanka 1400 UKS Czarny Koń, Olkusz 7.0 21.50 29.00 7 28.0
2 STRĄCZEK, Szymon 1000 UKS przy SP8 Chrzanów 5.0 18.50 27.50 5 18.0
3 IV KACPRZYK, Grzegorz 1400 TCK Trzebinia 5.0 18.00 27.50 5 16.0
4 IV ZABRZAŃSKA, Róża 1250 TCK Trzebinia 5.0 18.00 27.00 4 21.0
5 GRYCH, Wiktor 1000 Przedszkole 32 Kraków 4.0 20.50 30.00 4 18.0
6 III KOŁODZIEJ, Lena 1400 Ognisko TKKF w Dobczycach 4.0 20.50 29.50 4 21.0
7 WIECIECH, Adam 1000 Katolickie Przedszkole Skawina 4.0 17.50 26.50 4 17.0
8 PACZYŃSKI, Arkadiusz 1000 SP Nielepice 4.0 14.00 20.00 3 16.0
9 NOWAK, Mateusz 1000 Przedszkole 32 Kraków 3.5 13.50 20.00 2 10.0
10 WARIAS, Szymon 1000 Katolickie Przedszkole Skawina 3.0 18.50 25.50 3 15.0
11 WESTENHOLZ, Antonina 1000 PUKS POBIEDR Paszkówka 3.0 17.00 23.50 3 14.0
12 MATLA, Karolina 1000 Przedszkole 32 Kraków 3.0 16.50 25.00 1 10.5
13 PABISEK, Irena 1000 SP 7 Kraków 3.0 13.50 20.00 1 9.5
14 KAPŁON, Jakub 1000 Przedszkole 32 Kraków 2.5 15.50 22.00 1 10.0
15 SZYMAŃSKI, Karol 1000 Przedszkole 32 Kraków 2.5 15.00 21.50 1 12.0
16 JASKOWSKA, Matylda 1000 PUKS POBIEDR Paszkówka 2.5 14.00 19.50 2 8.5
17 NOWAK, Dawid 1000 Przedszkole 32 Kraków 2.0 13.50 19.00 0 7.5

Standings – round 7 Print
Place S.No. Title Name FIDE Local Club Total S.B. vs+
1 1 II+ STRĄCZEK, Wiktoria 1176 1700 UKS przy SP8 Chrzanów 7.0 21.00 8;3;6;2;7;5;4;
2 4 III JAŚKO, Zuzanna 991 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 11.50 7;5;3;6;
3 7 IV WRONKA, Krzysztof 0 1400 SP 54 Kraków 4.0 9.50 8;3;6;5;
4 5 V DWORZYCKI, Julian 0 1200 Krzywaczka 4.0 8.50 2;8;3;6;
5 8 V KORCZAK, Jan 0 1200 SP Nielepice 3.5 8.00 4;3;6;
6 2 IV WRONOWSKA, Joanna 0 1250 SP 54 Kraków 3.0 8.00 7;3;
7 6 V PACZYŃSKI, Karol 0 1200 SP Nielepice 2.0 3.00 3;2;
8 3 V ŁUCZKOŚ, Maria 0 1100 SP Nielepice 0.0 0.00

Standings – round 7 Print
Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 III CICHOŃ, Aleksander 1117 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.5 21.50 31.00 6 25.5
2 II DUDA, Szymon 1120 1800 MKS MOS Wieliczka 6.5 21.00 30.50 6 25.5
3 III DAMILAK, Cyprian 0 1600 UKS SP1 Jedynka Tychy 5.0 18.50 27.00 5 20.0
4 III ZABRRZAŃSKI, Marcin 1132 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.5 22.00 31.00 4 19.5
5 II KOZAK, Karol 1046 1800 UKS Goniec Staniątki 4.5 19.50 28.00 4 18.5
6 IV GĘDOŚ, Martyna 0 1250 TCK Trzebinia 4.0 23.50 33.00 4 21.0
7 IV KACZOR, Szymon 0 1400 CKiS Skawina 4.0 21.00 30.50 4 18.0
8 MALATA, Jan 0 1000 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 4.0 21.00 29.50 4 17.0
9 IV DUBIS, Aleksandra 0 1250 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 17.50 25.00 4 13.0
10 V SOCHA, Maja 0 1100 SP nr 8 Chrzanów 4.0 16.50 25.00 4 14.0
11 V TOMASIK, Maciej 0 1200 SP Nielepice 4.0 16.00 22.50 4 13.0
12 V RUDZKI, Paweł 0 1200 SP Nielepice 3.5 13.50 17.50 3 10.5
13 IV JAROŃ, Dawid 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 19.50 28.00 3 16.0
14 PIEPRZYCA, Franciszek 0 1000 TCK Trzebinia/ Młoszowa 3.0 17.50 22.00 3 14.0
15 V RUDZKA, Katarzyna 0 1100 SP Nielepice 3.0 17.00 23.50 3 11.0
16 KORBIEL, Piotr 0 1000 SP Nielepice 3.0 16.00 21.50 3 13.0
17 WOJAS, Michal 0 1000 Krakow 3.0 15.50 20.50 3 9.0
18 V GÓRAL, Olga 0 1100 SP Nielepice 2.5 14.50 19.00 2 9.5
19 GONDEK, Szymon 0 1000 SP Nielepice 2.0 16.50 21.50 2 7.0
20 OGRODNIK, Jakub 0 1000 SP 54 Kraków 2.0 14.50 19.50 2 8.0
21 V WRONKA, Aleksandra 0 1100 SP 54 Kraków 1.0 12.50 16.00 1 5.0
22 V STRĄCZEK, Aleksander 0 1200 UKS przy SP8 Chrzanów 0.0 12.50 17.00 0 0.0

 

 

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/pucharki-z-nielepic/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU