«

»

Paź 01 2018

avatar

Michał wygrał Puchar Starosty Oświęcimskiego

Świetnie zaprezentowali się zawodnicy UKS przy Sp 8 Chrzanów w Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Oświęcimskiego. 

W kategorii do lat 9  zwyciężył Michał Kaszuba przed Ireną Pajer,

4 m zajął Michał Gładysek, 5 Jakub Jamrozik, 6 Milena Gładysek.

W kategorii OPEN Tomasz Musiał, zajął 7 miejsce, zdobywając nagrodę za najlepszy wynik do rankingu 1800 ELO.

 

 

 

 

 

 

Wyniki do lat 9

29.09.2018
Wyniki – klasyfikacja do lat 9
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 3 3 III Kaszuba, Michał R 1103 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 22.50 31.50
2 5 10 III Pajer, Irena 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 21.50 30.50
3 8 24 V Bam, Mateusz 0 1200 Szkółka Szachowa f7 5.0 20.00 28.50
4 9 5 III Gładysek, Michał R 1019 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 19.50 29.50
5 13 15 IV Jamrozik, Jakub 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 22.50 31.50
6 15 8 III Gładysek, Milena 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 21.50 28.50
7 17 16 IV Widera, Nikodem 0 1400 Szkółka Szachowa f7 4.0 18.50 24.00
8 24 21 V Murmyło, Aleksander 0 1200 Szkółka Szachowa f7 3.5 16.50 23.00
9 25 46 Kotyla, Adam 0 1000 MDK Oświęcim 3.5 16.00 20.50
10 26 19 IV Socha, Maja 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 15.00 20.50
11 27 11 IV Zacharzewski, Aleksander 0 1400 Szkółka Szachowa f7 3.0 22.50 30.00
12 28 22 V Kośmider, Stanisław 0 1200 Chess in Chrzanow 3.0 17.50 23.50
13 30 43 Szkodny, Paweł 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 17.00 23.00
14 32 28 V Wrona, Faustyna 0 1100 MKS MOS Wieliczka 3.0 16.00 21.50
15 33 14 IV Kacprzyk, Grzegorz 0 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 3.0 15.50 21.50
16 36 41 Potomski, Mateusz 0 1000 Szkółka Szachowa f7 3.0 13.00 18.50
17 37 33 Kantyka, Jakub 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 13.00 18.50
18 38 25 V Piskorz, Ksawery 0 1200 Szkółka Szachowa f7 2.5 15.00 20.00
19 39 27 V Opaszowski, Szymon 0 1200 Szkółka Szachowa f7 2.0 19.00 28.00
20 40 26 V Sagan, Igor 0 1200 Szkółka Szachowa f7 / Oświęcim 2.0 17.50 24.00
21 41 31 Szefer, Michał 0 1000 Szkółka Szachowa f7 2.0 16.50 22.00
22 42 44 Karasiński, Konrad 0 1000 Szkółka Szachowa f7 2.0 13.50 19.50
23 43 42 Kucharski, Jakub 0 1000 MDK Oświęcim 2.0 13.00 18.50
24 44 37 Zacharzewski, Szymon 0 1000 Szkółka Szachowa f7 2.0 11.50 17.50
25 45 32 Kośmider, Maria 0 1000 Chess in Chrzanow 2.0 11.50 16.00
26 47 39 Pajer, Paulina 0 1000 Chrzanów 1.0 13.50 19.00
OpenWyniki – runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 FM Wiewióra, Eneasz R 2344 2300 SSz GMINY Pawłowice 6.5 24.00 32.50
2 2 FM Piesik, Piotr R 2335 2300 UKS Hetman Częstochowa 5.5 21.50 30.00
3 5 I++ Szczerba, Marek R 2012 2100 TKKF Leskowiec – Wieża Wadowice / Kęty 5.0 22.00 32.00
4 6 k Gałyga, Zbigniew R 1990 2200 TMS Roszada Gliwice 5.0 22.00 29.50
5 3 m Kaim, Piotr 2172 2400 ZMCh Polska YMCA Warszawa 5.0 20.50 30.00
6 4 FM Mulet, Piotr R 2171 2300 Pszczyna 5.0 19.00 27.00
7 12 k Musiał, Tomasz R 1752 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów / Oświęcim 4.5 23.50 31.00
8 9 I Karweta, Jan R 1832 2000 MCKiS Jaworzno 4.5 20.00 26.50
9 16 II Palka, Piotr R 1455 1800 MKSz DIAGONALIA Imielin 4.5 16.50 23.00
10 11 I++ Wikar, Martyna R 1786 1900 LKSz GCKiP Czarna 4.0 20.00 28.50
11 25 III Hardek, Krzysztof 0 1600 Oświęcim 4.0 19.50 27.50
12 10 I Rychlik, Sylwester R 1799 2000 TKKF Leskowiec – Wieża Wadowice 4.0 19.00 26.50
13 7 k Cudnik, Andrzej R 1985 2200 Rybnik 4.0 19.00 26.50
14 14 II+ Raszka, Krzysztof R 1515 1900 Oświęcim 4.0 18.00 24.00
15 22 II Bojarski, Marek 0 1800 TKKF Leskowiec – Wieża Wadowice 4.0 16.00 24.00
16 28 Rempel, Antoni 0 1000 Tychy 4.0 15.00 21.50
17 15 II Dyszy, Jacek R 1455 1800 KS Unia Bieruń Stary 3.5 18.50 25.50
18 34 Czyż, Eugeniusz 0 1000 KS Unia Bieruń Stary / Oświęcim 3.5 17.50 24.00
19 18 I Wrona, Florian R 1406 2000 MKS MOS Wieliczka 3.0 20.00 28.50
20 13 Baranek, Norbert R 1693 1000 Olkusz 3.0 19.00 27.00
21 8 II+ Golimowski, Paweł R 1884 1900 Miechów 3.0 18.00 25.00
22 20 II Kubarek, Joanna 1243 1600 KS Unia Bieruń Stary / Oświęcim 3.0 16.50 23.50
23 30 Bigaj, Kazimierz 0 1000 Oświęcim 3.0 16.50 22.50
24 31 Pawłowski, Mariusz 0 1000 Oświęcim 3.0 15.50 20.50
25 24 III Matusiak, Wojciech 0 1600 Oświęcim 3.0 15.00 20.50
26 33 Kocot, Miłosz 0 1000 Chrzanów 3.0 14.50 20.50
27 32 Kacprzyk, Krzysztof 0 1000 Trzebinia 3.0 10.00 14.50
28 17 II Wrona, Jarosław 1421 1800 MKS MOS Wieliczka 2.0 15.50 22.50
29 19 Zaprzałka, Grzegorz R 1316 1000 Jaworzno 2.0 15.00 21.50
30 29 Kucharski, Paweł 0 1000 Oświęcim 2.0 14.00 20.00
31 21 IV Kaczor, Rafał R 1133 1400 MDK Oświęcim 1.5 14.50 21.00
32 27 Wąsik, Paweł 0 1000 Polanka Wielka 1.5 12.50 18.00
33 26 V Patyna, Damian 0 1200 MDK Oświęcim 1.5 10.00 15.50
34 23 III Smajek, Paweł 0 1600 Oświęcim 1.0 16.00 22.50

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/michal-wygral-puchar-starosty-oswiecimskiego/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU