«

»

Sty 04 2019

avatar

Marek Pniaczek po raz kolejny zwycięża na Słowacji

Marek Pniaczek tradycyjnie już, pod koniec grudnia rozpoczął swoją zwycięską walkę o puchar miasta Trstena.

 

 

 

 

 

 

Wynik końcowy po 9 rundach
M-sce SNr Nazwisko Fed Rg Klub/miasto Pkt TB 1 TB 2 TB 3
1 1 CM Pniaczek Marek POL 2138 8,5 0,0 8 52,5
2 10 Haluska Peter SVK 1874 Osk Bziny 7,0 0,0 6 47,0
3 6 Palenik Jozef POL 1898 Msk Trstena 6,5 0,0 5 51,5
4 3 Ambrozi Peter SVK 1967 Sk Ruzomberok 6,0 0,0 6 52,5
5 5 Ziaran Viliam SVK 1920 So Ktk Liptovsky Mikulas 6,0 0,0 5 52,5
6 2 Gasper Peter SVK 2070 Msk Trstena 6,0 0,0 5 52,0
7 8 Brnusak Tomas SVK 1893 Liptovska Sachova Skola 6,0 0,0 5 47,5
8 21 Vasek Lubomir SVK 1762 Msk Tvrdosin 6,0 0,0 5 43,0
9 4 Pecho Juraj SVK 1928 Osk Bziny 5,5 0,0 5 50,5
10 11 Bobek Vaclav SVK 1867 Msk Tvrdosin 5,5 0,0 5 41,0
11 12 Chmelar Pavol SVK 1851 Msk Tvrdosin 5,5 0,0 4 45,5
12 17 Nahalka Jan SVK 1794 Sk Krivan L.Ondrasova 5,5 0,0 3 47,0
13 44 Polák Dávid SVK 0 5,0 0,0 5 37,5
14 9 Kowalczyk Tadeusz POL 1878 5,0 0,0 4 47,5
15 7 Druska Robert SVK 1895 Sk Ruzomberok 5,0 0,0 4 45,0
16 16 Mrva Marek SVK 1794 Osk Renop Liptovska Tepla 5,0 0,0 4 44,0
17 14 Gembala Dusan SVK 1827 Msk Trstena 5,0 0,0 4 43,0
18 22 Pazitny Michal SVK 1751 Msk Trstena 5,0 0,0 4 42,0
19 37 Madliak Miroslav SVK 1381 Sk Visnove 5,0 0,0 4 41,0
20 20 Hoferek Svatopluk SVK 1767 So Ktk Liptovsky Mikulas 5,0 0,0 4 40,0
21 24 Hucko Michal SVK 1720 Msk Trstena 5,0 0,0 4 39,0
22 28 Brnusak Pavol SVK 1616 Liptovska Sachova Skola 4,5 0,0 4 38,5
23 42 Palenik Alojzy POL 0 4,5 0,0 4 38,5
24 15 Medvecky Frantisek SVK 1797 Msk Tvrdosin 4,5 0,0 4 37,0
25 27 Mordel Alojz SVK 1636 Msk Tvrdosin 4,5 0,0 4 34,0
26 19 AIM Valasek Valerian SVK 1792 Msk Trstena 4,5 0,0 3 45,0
27 13 Drahula Jozef SVK 1829 Msk Trstena 4,0 0,0 4 45,5
28 29 Zborek Antoni POL 1607 4,0 0,0 4 34,5
29 25 Hrnciarik Pavol SVK 1637 Osk Bziny 4,0 0,0 4 32,0
30 31 Pazitny Miroslav SVK 1558 Msk Trstena 4,0 0,0 4 30,5
31 23 Staron Ladislav SVK 1722 Skm Liptovsky Hradok 4,0 0,0 3 41,5
32 32 Nawrot Zbigniew POL 1526 4,0 0,0 3 38,5
33 30 Staroniewicz Janusz POL 1576 3,5 0,0 3 39,0
34 34 Stefanides Jan SVK 1508 Msk Trstena 3,5 0,0 3 32,5
35 18 Surovcik Pavol SVK 1793 Msk Trstena 3,5 0,0 2 36,5
36 35 Stefanides Karol SVK 1472 Msk Trstena 3,5 0,0 2 30,5
37 41 Kysel Jaroslav SVK 0 3,5 0,0 2 28,0
38 38 Budzinski Jan SVK 1000 Msk Trstena 3,0 0,0 3 39,0
39 33 Illas Richard SVK 1520 Sportovy Klub Nbs – Sachovy Od 3,0 0,0 3 30,0
40 26 Tomovcik Roman SVK 1637 Msk Tvrdosin 3,0 0,0 2 44,0
41 45 Przybys Adam POL 0 3,0 0,0 2 33,0
42 36 Lacko Stanislav SVK 1457 Osk Bziny 2,5 0,0 1 38,5
43 43 Paternoga Marcin PL 0 2,5 0,0 1 32,5
44 40 Kubus Krzysztof PL 0 0,0 0,0 0 30,5
45 39 Kubus Stefan SVK 1000 Tj Slavia Caissa Cadca 0,0 0,0 0 27,5

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU