«

Cze 24 2019

avatar

Marek Pniaczek Mistrzem Europy juniorów w szachach błyskawicznych!

Na zlecenie Europejskiej Federacji Szachowej w dniach 22-23.06, rozegrano na Słowacji – Rużonberok Mistrzostwa Europy juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

W szachach błyskawicznych mistrzem Europy do lat 16 został Marek Pniaczek!!!  

 

 

 

 

 

 

W tych samych mistrzostwach, Tomasz Musiał zajął 18 miejsce w Europie, również w kategorii juniorów do lat 16.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

European Youth Smart Kids Championship 2019 blitz U16
Organizer(s) Chess Club Ruzomberok, Town Ruzomberok, Smart Kids (ECU)
Federation Slovakia ( SVK )
Final Ranking after 9 Rounds
Rk. SNo Name sex FED RtgI Pts. TB1 TB2 TB3
1 4 CM Pniaczek Marek POL 1992 8,0 0,0 44,0 48,0
2 6 Trushko Andrii UKR 1975 7,5 0,0 49,0 53,0
3 1 Gyerpal Adrian SVK 2043 7,0 0,0 49,0 53,5
4 2 Jun Rudolf Jr. CZE 2026 6,0 0,0 48,5 53,0
5 3 Sobek Michal SVK 1996 6,0 0,0 44,0 48,0
6 7 Sandor Martin SVK 1961 6,0 0,0 44,0 48,0
7 11 Majoros Rozsa Evelin w HUN 1849 6,0 0,0 40,5 43,5
8 24 Bidulsky Matej SVK 1591 6,0 0,0 40,5 42,0
9 13 Chlpek Daniel SVK 1826 6,0 0,0 40,0 42,5
10 18 Jirousek Jan CZE 1721 6,0 0,0 39,5 41,5
11 21 Kucera Tomas CZE 1658 5,5 0,0 46,5 50,0
12 38 Rybakov Sergey RUS 1369 5,5 0,0 43,0 47,0
13 33 Iljin Konstantin RUS 1467 5,5 0,0 40,0 42,5
14 25 Subjakova Kristina w SVK 1582 5,5 0,0 36,5 39,0
15 8 Kures Michael CZE 1929 5,0 0,0 44,5 47,5
16 5 Lozynskyi Bohdan UKR 1979 5,0 0,0 43,5 46,5
17 12 CM Jares Michal CZE 1827 5,0 0,0 42,5 46,5
18 10 Musial Tomasz POL 1884 5,0 0,0 41,5 45,5
19 17 WFM Sevcikova Lucia w SVK 1727 5,0 0,0 41,0 43,5
20 20 Stejskal Michal CZE 1667 5,0 0,0 40,5 42,5
21 9 Antal Jakub SVK 1894 5,0 0,0 38,0 41,0
22 35 Kramarenko Ekaterina w RUS 1434 5,0 0,0 36,5 38,0
23 31 Orgon Patrik SVK 1484 5,0 0,0 33,0 35,5
24 14 WCM Nadzamova Viktoria w SVK 1819 4,5 0,0 34,5 36,5
25 30 Kapec Kristian SVK 1500 4,5 0,0 34,0 36,0
26 19 Korenova Simona w SVK 1712 4,5 0,0 33,5 35,5
27 26 Vastik Lukas SVK 1571 4,0 0,0 44,5 47,0
28 15 Kulhanek Jachym CZE 1751 4,0 0,0 43,0 45,5
29 27 Stocek Martin CZE 1535 4,0 0,0 40,5 42,5
30 16 Salgovic Simon SVK 1734 4,0 0,0 39,0 40,5
31 37 Vavrinkova Anna w CZE 1381 4,0 0,0 36,5 38,0
32 29 Juchelka Marek CZE 1501 4,0 0,0 36,0 38,5
33 28 Sulgan Igor SVK 1524 4,0 0,0 34,5 36,5
34 44 Vastik Tomas SVK 1185 4,0 0,0 31,0 33,0
35 32 Babjak Samuel SVK 1472 4,0 0,0 28,0 30,0
36 43 Kerzhner Lev UKR 1257 3,5 0,0 33,5 36,0
37 36 Mikova Miriam w SVK 1415 3,5 0,0 30,5 32,5
38 34 Machovcakova Eliska w SVK 1465 3,5 0,0 30,5 32,0
39 23 Paluska Karol SVK 1594 3,5 0,0 29,0 31,0
40 22 Lovcican Tomas SVK 1658 3,0 0,0 38,0 40,5
41 45 Banas Kamil SVK 1160 3,0 0,0 31,5 33,5
42 42 Sulcova Tereza Radmila w CZE 1289 3,0 0,0 29,5 31,0
43 40 Bodor Filip SVK 1324 3,0 0,0 28,5 30,5
44 46 Kuranova Liubov w RUS 1130 2,5 0,0 35,0 38,0
45 39 Jurgos Samuel SVK 1327 2,5 0,0 29,0 30,5
46 41 Bednar Erik SVK 1298 2,0 1,0 35,5 37,0
47 47 Zalesky Daniel SVK 0 2,0 0,0 30,5 32,5

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU