«

»

Mar 03 2019

avatar

Finaliści Mistrzostw Polski do lat 10 -Piotr Kwapisz i Sebastian Baliś

 

 

 

 

 

 

 

W rozgrywanych w dniach 23.02.-03.03. Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików do lat 10, Piotr Kwapisz zajął 28 miejsce, a Sebastian Baliś miejsce 45.

Nasi 9 letni reprezentanci UKS przy SP 8 Chrzanów zajęli wysokie miejsca w swoich rocznikach:

Piotr Kwapisz 7, gdzie warto zaznaczyć, iż do uzyskania awansu na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski (uzyskuje go 5 zawodników z danego rocznika), dzieliły Piotra  tylko 2 miejsca, uplasował się na 7 miejscu-5 miejsce przegrywając punktacją pomocniczą.

Sebastian Balis w śród chłopców do lat 9 zajął miejsce 15.

W zawodach brało udział 68 najlepszych, wyselekcjonowanych drogą awansu 9 i 10 letnich szachistów w Polsce. Brawo chłopaki!

 

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – Chłopcy
Szklarska Poręba 2019-02-23/2019-03-03

Wyniki – runda 9, do 10 lat 
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Klub Pkt. MBch. Bch. Wins vs+ Norma Chg (Ru)

1 I SOWIŃSKI, Paweł PK 1427 UKS SP 1 Brzozów 8.5 40.50 51.50 8 40;30;34;1;15;2;5;32; k 2,96
2 I WIELGUS, Wojciech SL 1572 Akademia Szachowa Gliwice 7.0 39.00 50.50 7 36;25;32;17;20;28;3; -0,54
3 II SUSKA, Szymon LU 1362 SSz Szachpol Łuków 6.5 38.50 48.50 5 42;36;30;17;1; I 0,17 
……………………………………………………..
28 II KWAPISZ, Piotr MP 1326 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 31.50 40.50 5 44;39;64;35;46; -2,16
……………………………………………………..
45 II BALIŚ, Sebastian MP 1253 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 28.50 37.50 3 48;56;44; -2,69

 

Wyniki – klasyfikacja do lat 9 
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins vs+
1 1 6 I SOWIŃSKI, Paweł POL 1427 2000 8.5 40.50 51.50 8 40;30;34;1;15;2;5;32;
2 3 8 II SUSKA, Szymon POL 1362 1800 6.5 38.50 48.50 5 42;36;30;17;1;
3 13 34 II OGŁAZA, Dawid POL 1124 1800 5.5 37.50 49.00 4 67;10;18;22;
4 17 11 II WOJTACHA, Krzysztof POL 1280 1800 5.5 31.50 39.00 4 45;57;41;33;
5 26 22 II+ GROBELNY, Mikołaj POL 1177 1900 5.0 34.00 44.00 4 56;42;40;58;
6 27 20 II ZMARZŁY, Wiktor POL 1226 1800 5.0 33.00 43.00 4 38;56;25;58;
7 28 10 II KWAPISZ, Piotr POL 1326 1800 5.0 31.50 40.50 5 44;39;64;35;46;
8 31 33 II KOZAK, Karol POL 1133 1800 4.5 37.00 45.00 3 66;9;18;
9 32 50 II UHRYN, Łukasz POL 1042 1800 4.5 35.00 44.50 4 16;26;11;18;
10 38 64 III NIESYT, Michał POL 0 1600 4.0 33.50 42.50 3 31;14;41;
11 39 49 II FUTYMA, Dawid POL 1044 1800 4.0 33.50 42.00 3 23;68;39;
12 41 58 II TIM, Wojciech POL 0 1800 4.0 32.00 39.50 3 45;43;31;
13 42 54 III DOBROWOLSKI, Kamil POL 1006 1600 4.0 31.50 40.00 2 16;25;
14 44 53 II ZABRZAŃSKI, Marcin POL 1013 1800 4.0 30.00 38.00 3 9;62;39;
15 45 16 II BALIŚ, Sebastian POL 1253 1800 4.0 28.50 37.50 3 48;56;44;
16 47 30 II SIENICKI, Oliwier POL 1135 1800 4.0 27.50 39.00 3 63;65;48;
17 50 52 II DUNDA, Szymon POL 1030 1800 4.0 26.00 34.00 2 67;65;
18 52 18 II KLIM, Juliusz POL 1239 1800 3.5 32.00 40.50 3 52;68;30;
19 53 51 III ADAMALA, Tomasz POL 1036 1600 3.5 28.50 37.50 3 63;60;30;
20 54 44 II JASIULEWICZ, Kamil POL 1075 1800 3.5 27.50 35.50 3 55;61;41;
21 57 25 II BIEROŃSKI, Nikodem POL 1168 1800 3.0 28.50 38.00 3 59;53;65;
22 58 65 III NOWAK, Feliks POL 0 1600 3.0 28.50 37.50 2 44;46;
23 59 63 III MAJCHER, Igor POL 0 1600 3.0 26.00 33.50 2 67;48;
24 60 41 II CHOMICKI, Kornel POL 1091 1800 3.0 24.50 32.50 2 66;56;
25 62 67 III PĘKSA, Piotr POL 0 1600 3.0 24.00 31.50 2 66;59;
26 66 62 III KRAWCZYK, Eryk POL 0 1600 2.0 25.50 33.00 1 59;
27 67 45 II KUDRASZOW, Filip POL 1075 1800 2.0 23.50 31.00 1 61;

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU