«

Maj 06 2019

avatar

Amelia wygrała Open w Szczyrku

Amelia Pyzio zwycięża Turniej Fide Open w Orlim Gnieździe w Szczyrku.
Po raz kolejny wypełnia normę na kandydatkę na mistrzynię w szachach💪👏

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki – runda 9
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma
1 1 I++ Pyzio, Amelia POL MP 1653 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.5 39.50 49.50 6 k
2 5 I Tokarz, Izabela POL PK 1372 1800 KSz Gambit Przeworsk 7.5 38.00 50.00 6
3 4 I Kieca, Aleksandra POL SL 1413 1800 Akademia Szachowa Gliwice 7.0 39.50 52.00 5
4 2 II+ Szlósarczyk, Hubert POL MP 1467 1900 MKS MOS Wieliczka 6.0 38.00 49.50 4
5 9 IV Bratajit, Mukherjee IND MP 1230 1400 KKSz Kraków 5.5 38.50 50.50 5 III
6 3 II Busiński, Karol POL PL 1463 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 5.5 37.50 49.00 4
7 8 II Martyniak, Miłosz POL SL 1214 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.5 33.50 43.50 5
8 6 II Lewek, Andrzej POL ZP 1268 1800 Goleniów 5.0 38.50 48.50 4
9 10 II Łabędzki, Kamil POL ZP 1172 1800 UKS Szach Gryfice 5.0 34.50 43.00 4
10 21 III Twardowski, Jakub POL MA 0 1600 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 5.0 32.00 40.00 5
11 16 III Bąk, Jędrzej POL WP 0 1600 NASZACH Nowy Tomyśl 5.0 27.00 35.00 5
12 17 III Bezdziczek, Szymon POL LB 0 1600 GKSz Gubin 5.0 23.50 32.00 4
13 12 III Zawal, Tomasz POL WM 1065 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5 33.00 43.00 3
14 7 II Krysiewicz, Łukasz POL PL 1216 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 4.5 32.00 43.00 4
15 15 II Popczyńska, Maja POL DS 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.5 31.00 40.00 4
16 14 I Kicińska, Magdalena POL MA 0 1800 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5 28.00 37.00 3
17 11 II Zabrzański, Marcin POL MP 1068 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 29.00 36.00 4
18 19 III Kuczak, Mariusz POL DS 0 1600 Niegosławice 4.0 26.50 34.00 3
19 23 III Mysłowska, Zofia POL SL 0 1400 LKS Strażak Zabrzeg 4.0 25.00 32.50 3
20 18 III Gładysek, Michał POL MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 29.00 37.50 2
21 24 IV Gerono, Aleksander POL DS 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 3.5 23.00 29.00 2
22 20 III Mielcuch, Mateusz POL MA 0 1600 KSZ SzachMatek 3.0 28.50 35.00 3
23 25 IV Świderski, Krzysztof POL SL 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 3.0 28.00 35.50 1
24 13 III Mazgaj, Hubert POL MP 1021 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 24.00 32.50 1
25 22 III Twardowski, Wiktor POL MA 0 1600 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 1.5 27.50 35.00 0

ChessArbiter Pro 2016 (v.6.04) © A.Curyło http://www.chessar

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU